Газонокосарка-робот CEORA™ 546 EPOS™ / RZ 43M / CS4
Газонокосарка-робот CEORA™ 546 EPOS™ / RZ 43M / CS4
Газонокосарка-робот CEORA™ 546 EPOS™ / RZ 43M / CS4 — CEORA® з максимальним покриттям площі.
Високопродуктивна роботизована модель для скошування великих площ з технологією Husqvarna EPOS®. Систематичне, високоточне скошування, розроблене для оптимізованої гнучкості в межах віртуальних кордонів. Обробляє дуже великі площі, такі як кілька футбольних полів, поля для гольфу або великі готелі, компанії чи муніципальні установи. Забезпечує професійний результат на газоні, працюючи тихо та з нульовим рівнем викидів під час використання. Ця конфігурація CEORA® оснащена приводним блоком CEORA® 546 EPOS®, спеціально розробленою різальною декою RZ 43M та зарядною станцією CS4. Базова станція EPOS® RS5 продається окремо.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 50000 м²
- Робота на схилах: до 20 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт
- Ширина скошування: 68 см
- Час роботи на одному заряді: 250 мин
- Типовий час заряджання: 150 мин
- Сприйманий рівень шуму: 72 дБ(А)
- Керування: Husqvarna Fleet Services, Cellular, Bluetooth®
Особливості моделі
- Husqvarna EPOS® бездротова технологія. Віртуальна, бездротова робота завдяки супутниковій технології RTK-GNSS забезпечує точність приблизно до 2 см. Відсутність фізичних дротів означає новий рівень надійності та гнучкості, що дозволяє регулярно проводити глибоку аерацію та ремонт дерну без шкоди…
- Різні схеми скошування. Покращуйте візуальне враження від газону, змінюючи схему скошування. Завдяки технології EPOS™ газонокосарка може рухатися паралельними лініями та створювати різні форми скошування, такі як ромби, трикутники та шахові дошки.
- Сигнальні вогні. Енергоефективні світлодіодні сигнальні ліхтарі забезпечують видимість та легкість виявлення в темряві та вдень для безпечної роботи. Ліхтарі можна налаштувати на постійне або миготливе світіння та різні графіки.
- Додаток Husqvarna Fleet Services™. Додаток Husqvarna Fleet Services™ надає вам повний контроль над газонокосаркою з можливістю відстежувати, контролювати та аналізувати весь парк продуктів за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука. Ви можете переглядати стан і точне місцезнаходження,…
- Інтерфейс для професійного використання. Інтерфейс, адаптований для професійного користування, означає дистанційне керування більш важливими налаштуваннями та елементами керування через мобільний додаток Husqvarna Fleet Services або через ПК/планшет. Спрощує використання для недосвідчених…
- Індивідуальні робочі зони. Дистанційне підключення виробу надає можливість індивідуально налаштувати кожну робочу зону за допомогою унікального графіка часу, висоти скошування та схеми скошування. Забезпечує індивідуальний догляд за об'єктом з кількома розрізненими ділянками.
- Тимчасові зони заборони перебування. За потреби створіть тимчасові зони заборонени скошування на вашій інсталяції. Активується або деактивується швидко та легко через мобільний додаток. Практично корисно, якщо частину ділянки потрібно обмежити для тимчасових будівельних робіт, посіву або під час…
Характеристики
| Площа газону | 50000 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 20 % |
| Максимальний нахил на межі | 9 ° |
| Час косіння на одному заряді | 250 мин |
| Типовий час заряджання | 150 мин |
| Ширина скошування | 68 см |
| Висота скошування max. | 70 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Регулювання висоти скошування | Electric |
| Система скошування | 3 диски з 5 лезами, що обертаються |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 49 А·год |
| Рівень шуму | 72 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Cellular, Bluetooth® |
| Керування через застосунок | Husqvarna Fleet Services |
| GPS-відстеження крадіжки | Так |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 74 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 124 см × 108 см × 44 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 45 шт |
Газонокосарка-робот CEORA™ 546 EPOS™ / RZ 43M / CS4 — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 50000 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.