Газонокосарка-робот Husqvarna AM 310E NERA
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 310E NERA
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 310E NERA — Бездротовий робот-газонокосарка, який підстригає краї газонів та обробляє площю до 1 500 м².
Husqvarna Automower® 310E NERA — це бездротова роботизована газонокосарка для газонів площею до 1 500 м². Вона мінімізує необхідність підстригання країв газону, заощаджуючи час і зусилля завдяки функції EdgeCut. Для бездротової установки потрібне покриття Wi-Fi по всій площі газону, а завдяки віртуальним межам, що забезпечуються нашою вбудованою супутниковою технологією, установка стає гнучкою та надійною. Вимоги: - Потрібне покриття Wi-Fi по всій площі газону. Легко перевірити покриття Wi-Fi, і існує безліч варіантів вирішення цієї проблеми, якщо вашого покриття недостатньо. - Додаток Automower® Connect. Доступний безкоштовно в AppStore та Google Play. Все починається з додатку Automower® Connect, де ви створюєте індивідуальні робочі зони, а також тимчасові зони заборони. Їх можна легко налаштувати пізніше відповідно до садових проектів або змін у плануванні вашого газону протягом сезону. Функція вибору схем скошування дозволяє вам вибрати смугастий, шаховий або трикутний візерунок на вашому газоні, що забезпечує площу скошування 1 500 м². Або, для досягнення результату скошування, як килимового покриття, виберіть режим нерегулярного візерунка, який обробляє площу до 1 000 м². Як працює супутникова технологія? Щоб досягти точності на рівні сантиметра, газонокосарка повинна отримувати коригувальні дані, які надаються через Husqvarna Cloud без додаткової оплати. Це вимагає покриття Wi-Fi 2.4 GHz по всій площі газону та забезпечує чудову точність позиціонування, зазвичай краще за 5 см. Ви можете перевірити покриття Wi-Fi у вашому саду за допомогою смартфона. Ви можете покращити сигнал Wi-Fi, перемістивши маршрутизатор ближче до стіни, що виходить до саду, або за допомогою мережевих аксесуарів, таких як розширювач діапазону Wi-Fi або система Mesh Wi-Fi. Крім того, ми пропонуємо аксесуари, такі як комплект Automower® Connect, який забезпечує стільникове підключення газонокосарки. Цей аксесуар повинен бути встановлений дилером Husqvarna. Або ж базова станція Husqvarna EPOS® RS1 – це автономне рішення, яке не потребує підключення до Інтернету та забезпечує ще вищу точність положення газонокосарки (близько 2-3 см). Husqvarna Cloud - відсутній в Україні на 2026 рік. Чому Husqvarna? Як світові лідери в галузі роботизованого косіння з понад 30-річним досвідом, нам довіряють понад 4 мільйони клієнтів, які покладаються на Automower® для ідеально скошеного газону 24/7. Розроблені у Швеції та виготовлені в Європі, ви можете бути впевнені, що вони виконають свою роботу рік за роком.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 1500 м²
- Робота на схилах: до 30 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт, Фізичний дріт
- Ширина скошування: 22 см
- Час роботи на одному заряді: 50 мин
- Типовий час заряджання: 40 мин
- Сприйманий рівень шуму: 60 дБ(А)
- Керування: Automower® Connect, Bluetooth®, Wi-Fi
Особливості моделі
- Система EdgeCut. Система EdgeCut зводить до мінімуму потребу підстригати краї вашого газону, заощаджуючи час і зусилля. Це стало можливим завдяки спеціальному диску з ножами EdgeCut, що встановленно позпду, який може різати настільки близько до країв, що лише мінімум трави…
- Технологія Husqvarna EPOS. Супутникова технологія Husqvarna EPOS™ (операційна система точного позиціонування) забезпечує точність до сантиметра та дозволяє створювати віртуальні межі. Революційна технологія для роботизованих газонокосарок Automower®, яка забезпечує легкий і гнучкий…
- Схеми скошування, які можна вибрати. Виберіть систематичне скошування для збільшення площі та шаблон за вибором або випадковий метод для гладкого газону. Функція реалізована за допомогою технології EPOS, і при виборі систематичного скошування косарка рухається паралельними лініями і створює…
- Система Automower® Zone Control з технологією AIM. Функція зонального контролю Automower® дає змогу легко створювати робочі зони з різними налаштуваннями й тимчасові неробочі зони. Це надає вам більше контролю над газоном, тож ви можете застосовувати різні графіки та висоту скошування для кожної ділянки або…
- Додаток Automower® Connect. Насолоджуйтеся зручністю дистанційного керування зі смартфона за допомогою програми Husqvarna Automower® Connect. Серед іншого, за допомогою програми ви можете керувати роботизованою газонокосаркою Husqvarna та контролювати її, змінювати налаштування й…
- Інтеграція з розумним будинком (Smart Home). Сумісність з Amazon Alexa, Google Home та IFTTT для зручного голосового керування й отримання інформації про стан виробу. Це стосується всіх моделей косарок Husqvarna Automower® із підключенням до стільникового зв’язку або Wi-Fi, що дозволяє виконувати…
- Підтримка дротів. Обмежувальний дріт можна розмістити в місцях із проблемами супутникового покриття, щоб підтримувати віртуальні межі та запобігати перериванню скошування. Зазвичай газонокосарка відновлює скошування на цих ділянках, коли знову отримує сигнал, але дріт є…
Характеристики
| Площа газону | 1500 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт, Фізичний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 30 % |
| Максимальний нахил на межі | 11 ° |
| Час косіння на одному заряді | 50 мин |
| Типовий час заряджання | 40 мин |
| Ширина скошування | 22 см |
| Висота скошування max. | 55 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Регулювання висоти скошування | Electric |
| Система скошування | 2 диски з 3 обертальними лезами |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 2 А·год |
| Рівень шуму | 60 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Керування через застосунок | Automower® Connect |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Ні |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 12.6 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 68 см × 44 см × 28 см |
| Колір | Сірий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 6 шт |
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 310E NERA — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 1500 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.