Газонокосарка-робот Husqvarna AM 312V
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 312V
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 312V — Еволюція бестселера – технологія штучного інтелекту та продуктивність до 1 200 м².
Husqvarna Automower® 312V — це бездротова роботизована газонокосарка для газонів з площею до 1 200 м², яка забезпечує легкий та високонадійний догляд за газоном. Для бездротової установки потрібне покриття Wi-Fi по всій площі газону, а завдяки нашій вбудованій супутниковій технології віртуальна установка є гнучкою та надійною. Вимоги: - Потрібне покриття Wi-Fi по всій площі газону. Легко перевірити покриття Wi-Fi, і існує безліч варіантів вирішення цієї проблеми, якщо вашого покриття недостатньо. - Додаток Automower® Connect. Доступний безкоштовно в AppStore та Google Play. Все починається в додатку Automower® Connect, де ви створюєте індивідуальні робочі зони, а також тимчасові зони заборони. Їх можна легко налаштувати пізніше відповідно до садових проектів або змін у плануванні вашого газону протягом сезону. Вбудована камера використовує штучний інтелект для виявлення та ідентифікації об'єктів на газоні, гарантуючи, що газонокосарка уникне зіткнень. Крім того, технологія штучного інтелекту, що працює на основі машинного зору, поєднується із супутниковою навігацією, забезпечуючи повне покриття газону, якщо система бачить траву, навіть у районах зі слабким супутниковим сигналом. Функція вибору схем скошування дозволяє вибрати смугастий, шаховий або трикутний візерунок на вашому газоні, що забезпечує площу скошування до 1 200 м². Або, для досягнення результату скошування, як килимового покриття, виберіть режим нерегулярного візерунка, який обробляє площу до 800 м². Як працює супутникова технологія? Щоб досягти точності на рівні сантиметра, газонокосарка повинна отримувати дані про позиціонування, які надаються через Husqvarna Cloud без додаткової оплати. Це вимагає покриття Wi-Fi по всій площі газону та забезпечує відмінну точність позиціонування, зазвичай краще за 5 см. Ви можете перевірити покриття Wi-Fi у вашому саду за допомогою смартфона. Ви можете покращити сигнал Wi-Fi, перемістивши маршрутизатор ближче до стіни, що виходить до саду, або за допомогою мережевих аксесуарів, таких як розширювач діапазону Wi-Fi або система Mesh Wi-Fi. Або ж ми пропонуємо аксесуари, які можна придбати та встановити у дилера Husqvarna, наприклад, комплект Automower® Connect, який забезпечує стільникове з’єднання газонокосарки. Або базову станцію Husqvarna EPOS® RS1, яка є автономним рішенням, що не потребує підключення до Інтернету та забезпечує ще вищу точність положення газонокосарки (близько 2-3 см). Ці аксесуари має встановлювати дилер Husqvarna. Husqvarna Cloud - відсутній в Україні на 2026 рік. Чому Husqvarna? Як світові лідери в галузі роботизованого косіння з понад 30-річним досвідом, нам довіряють понад 4 мільйони клієнтів, які покладаються на Automower® для ідеально скошеного газону 24/7. Розроблені у Швеції та виготовлені в Європі, ви можете бути впевнені, що вони виконають свою роботу рік за роком.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 1200 м²
- Робота на схилах: до 40 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт
- Ширина скошування: 22 см
- Час роботи на одному заряді: 100 мин
- Типовий час заряджання: 100 мин
- Сприйманий рівень шуму: 63 дБ(А)
- Керування: Automower® Connect, Bluetooth®, Wi-Fi
Особливості моделі
- Технологія Husqvarna EPOS. Супутникова технологія Husqvarna EPOS™ (операційна система точного позиціонування) забезпечує точність до сантиметра та дозволяє створювати віртуальні межі. Революційна технологія для роботизованих газонокосарок Automower®, яка забезпечує легкий і гнучкий…
- ШІ - виявлення та уникнення об'єктів. Використовуючи штучний інтелект та вбудовану камеру, газонокосарка визначає, що попереду, та продовжує косити траву, уникаючи виявлених об’єктів. Таким чином, виключається ризик як несподіваних зупинок, так і пошкодження об’єктів у саду та самої газонокосарки.
- Безперервне скошування з технологією штучного інтелекту. Супутникова навігація та технологія штучного інтелекту забезпечують повне покриття газону навіть у районах зі слабким супутниковим сигналом. Це дозволяє газонокосарці плавно працювати на будь-якому ландшафті саду, якщо вона бачить траву, гарантуючи, що жодна…
- Схеми скошування, які можна вибрати. Виберіть систематичне скошування для збільшення площі та шаблон за вибором або випадковий метод для гладкого газону. Функція реалізована за допомогою технології EPOS, і при виборі систематичного скошування косарка рухається паралельними лініями і створює…
- Система Automower® Zone Control з технологією AIM. Функція зонального контролю Automower® дає змогу легко створювати робочі зони з різними налаштуваннями й тимчасові неробочі зони. Це надає вам більше контролю над газоном, тож ви можете застосовувати різні графіки та висоту скошування для кожної ділянки або…
- Додаток Automower® Connect. Насолоджуйтеся зручністю дистанційного керування зі смартфона за допомогою програми Husqvarna Automower® Connect. Серед іншого, за допомогою програми ви можете керувати роботизованою газонокосаркою Husqvarna та контролювати її, змінювати налаштування й…
- Додаткова робоча зона. Якщо на газоні є дві ділянки, не з’єднані проходом для газонокосарки (наприклад, передній і задній газони), можна створити робочу зону без транспортного шляху. Це означає, що косарку необхідно переміщувати між двома робочими зонами вручну, і вона коситиме…
Характеристики
| Площа газону | 1200 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 40 % |
| Максимальний нахил на межі | 9 ° |
| Час косіння на одному заряді | 100 мин |
| Типовий час заряджання | 100 мин |
| Ширина скошування | 22 см |
| Висота скошування max. | 50 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Регулювання висоти скошування | Manual |
| Система скошування | 3 леза, що обертаються |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 4 А·год |
| Рівень шуму | 63 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX6 |
| Бездротове підключення | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Керування через застосунок | Automower® Connect |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Ні |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 9.9 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 59 см × 45 см × 25 см |
| Колір | Сірий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 6 шт |
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 312V — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 1200 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.