Газонокосарка-робот Husqvarna AM 560 EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 560 EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 560 EPOS — Бездротова роботизована газонокосарка для ефективного догляду за комерційними газонами.
Husqvarna Automower® 560 EPOS® – це роботизована газонокосарка для ефективного догляду за комерційними газонами, ідеально підходить для спортивних тренувальних майданчиків та всіх видів корпоративних і муніципальних маєтків. Побудована на новій платформі середнього розміру та підтримана 30-річним досвідом інновацій у сфері роботизованих газонокосарок, ця модель забезпечує високу продуктивність, преміальні результати скошування та просте обслуговування. Супутникова технологія Husqvarna EPOS® дозволяє безпровідне встановлення, скорочуючи час простою та дозволяючи вам налаштовувати робочі зони та встановлювати тимчасові зони заборони скошування. Завдяки плаваючій передній осі, роботизована газонокосарка легко справляється з нерівними поверхнями та схилами з нахилом до 50% (27˚). Потрібна Базова станція EPOS® RS5.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 12000 м²
- Робота на схилах: до 50 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт
- Ширина скошування: 26 см
- Час роботи на одному заряді: 150 мин
- Типовий час заряджання: 55 мин
- Сприйманий рівень шуму: 64 дБ(А)
- Керування: Husqvarna Fleet Services, Cellular, Bluetooth®
Особливості моделі
- Husqvarna EPOS® бездротова технологія. Віртуальна, бездротова робота завдяки супутниковій технології RTK-GNSS забезпечує точність приблизно до 2 см. Відсутність фізичних дротів означає новий рівень надійності та гнучкості, що дозволяє регулярно проводити глибоку аерацію та ремонт дерну без шкоди…
- Готовий до аксесуара для технології зору на базі штучного інтелекту. Технологія зору на основі штучного інтелекту дозволяє роботизованій газонокосарці виявляти, класифікувати та уникати перешкод на газоні. Система працює як вдень, так і вночі, використовуючи інфрачервоне підсвічування. Класифікація об'єктів, включаючи тварин,…
- Різні схеми скошування. Покращуйте візуальне враження від газону, змінюючи схему скошування. Завдяки технології EPOS™ газонокосарка може рухатися паралельними лініями та створювати різні форми скошування, такі як ромби, трикутники та шахові дошки.
- Попереджувальні вогні. Попереджувальні вогні з пульсуючим або безперервним світлом дозволяють побачити робот під час роботи вночі. Зменшує ризик нещасних випадків в громадських місцях.
- Додаток Husqvarna Fleet Services™. Додаток Husqvarna Fleet Services™ надає вам повний контроль над газонокосаркою з можливістю відстежувати, контролювати та аналізувати весь парк продуктів за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука. Ви можете переглядати стан і точне місцезнаходження,…
- Плавуюча передня вісь. Забезпечує постійний контакт коліс із землею, для покращеного зчеплення на нерівних та горбистих поверхнях.
- Швидкознімний різальний диск. Швидкознімний різальний диск з кріпленням одним болтом для швидкої та легкої заміни. Використовуючи додатковий різальний диск, ви можете заздалегідь підготувати заміну леза, щоб мінімізувати технічне обслуговування та час простою.
Характеристики
| Площа газону | 12000 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 50 % |
| Максимальний нахил на межі | 11 ° |
| Час косіння на одному заряді | 150 мин |
| Типовий час заряджання | 55 мин |
| Ширина скошування | 26 см |
| Висота скошування max. | 60 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Регулювання висоти скошування | Electric |
| Система скошування | 5 лез, що обертаються |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 8 А·год |
| Рівень шуму | 64 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Cellular, Bluetooth® |
| Керування через застосунок | Husqvarna Fleet Services |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Так |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 17.3 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 78 см × 59 см × 31 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 0 шт |
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 560 EPOS — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 12000 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.