Газонокосарка-робот Husqvarna AM 580L EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 580L EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 580L EPOS — Бездротова роботизована газонокосарка для точного скошування полів для гольфу.
Husqvarna Automower® 580L EPOS® – високопродуктивна роботизована газонокосарка для комерційного догляду за газонами, спеціально розроблена для точного скошування, необхідного на полях для гольфу. Газонокосарка відповідає найвищим вимогам до частоти скошування та якості трави, а надзвичайно потужний різальний двигун забезпечує оптимальні результати скошування до 10 мм, навіть на ділянках з інтенсивним удобренням та дуже сильним ростом трави. Супутникова технологія Husqvarna EPOS® дозволяє бездротове встановлення, що дозволяє налаштовувати різні робочі зони та встановлювати тимчасові зони заборони. Для додаткової довговічності ця модель оснащена гумовими елементами, призначеними для мінімізації пошкоджень від прямих ударів м'ячами для гольфу. Вона також оснащена активними щітками коліс для оптимізованого зчеплення. Потрібна Базова станція EPOS® RS5.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 16000 м²
- Робота на схилах: до 45 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт
- Ширина скошування: 26 см
- Час роботи на одному заряді: 120 мин
- Типовий час заряджання: 55 мин
- Сприйманий рівень шуму: 72 дБ(А)
- Керування: Husqvarna Fleet Services, Cellular, Bluetooth®
Особливості моделі
- Husqvarna EPOS® бездротова технологія. Віртуальна, бездротова робота завдяки супутниковій технології RTK-GNSS забезпечує точність приблизно до 2 см. Відсутність фізичних дротів означає новий рівень надійності та гнучкості, що дозволяє регулярно проводити глибоку аерацію та ремонт дерну без шкоди…
- Готовий до аксесуара для технології зору на базі штучного інтелекту. Технологія зору на основі штучного інтелекту дозволяє роботизованій газонокосарці виявляти, класифікувати та уникати перешкод на газоні. Система працює як вдень, так і вночі, використовуючи інфрачервоне підсвічування. Класифікація об'єктів, включаючи тварин,…
- Різні схеми скошування. Покращуйте візуальне враження від газону, змінюючи схему скошування. Завдяки технології EPOS™ газонокосарка може рухатися паралельними лініями та створювати різні форми скошування, такі як ромби, трикутники та шахові дошки.
- Попереджувальні вогні. Попереджувальні вогні з пульсуючим або безперервним світлом дозволяють побачити робот під час роботи вночі. Зменшує ризик нещасних випадків в громадських місцях.
- Додаток Husqvarna Fleet Services™. Додаток Husqvarna Fleet Services™ надає вам повний контроль над газонокосаркою з можливістю відстежувати, контролювати та аналізувати весь парк продуктів за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука. Ви можете переглядати стан і точне місцезнаходження,…
- Надзвичайно потужний різальний двигун. Потужний різальний двигун потужністю 80 Вт з алюмінієвою рамою для підвищеної міцності та охолодження. Високий крутний момент двигуна забезпечує ідеальні результати різання та робить його особливо придатним для спортивних та гольф-поверхів, а також для місць…
- Швидкознімний різальний диск. Швидкознімний різальний диск з кріпленням одним болтом для швидкої та легкої заміни. Використовуючи додатковий різальний диск, ви можете заздалегідь підготувати заміну леза, щоб мінімізувати технічне обслуговування та час простою.
Характеристики
| Площа газону | 16000 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 45 % |
| Максимальний нахил на межі | 11 ° |
| Час косіння на одному заряді | 120 мин |
| Типовий час заряджання | 55 мин |
| Ширина скошування | 26 см |
| Висота скошування max. | 50 мм |
| Висота скошування min. | 10 мм |
| Регулювання висоти скошування | Electric |
| Система скошування | 5 лез, що обертаються |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 8 А·год |
| Рівень шуму | 72 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Cellular, Bluetooth® |
| Керування через застосунок | Husqvarna Fleet Services |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Так |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 18.4 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 78 см × 59 см × 31 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 0 шт |
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 580L EPOS — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 16000 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.