Газонокосарка-робот Husqvarna CEORA 546 EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna CEORA 546 EPOS
Газонокосарка-робот Husqvarna CEORA 546 EPOS — Привідний блок з максимальною продуктивністю завдяки безпровідній технології EPOS®.
"ПРИВОДНИЙ БЛОК CEORA® – комплектується спеціально виготовленими різальними деками RZ 43M або RZ 43L та зарядною станцією CS4. Як готовий продукт, це високопродуктивна роботизована модель для скошування великих площ, оснащена технологією Husqvarna EPOS®. Систематичне, високоточне скошування, розроблене для оптимізованої гнучкості в межах віртуальних кордонів. Обробляє дуже великі площі, такі як кілька футбольних полів, полів для гольфу або великі готелі, компанії чи муніципальні установи. Забезпечує професійний результат на газоні, працює тихо та з нульовим рівнем викидів під час використання.".
Ключові переваги
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт
- Керування: Husqvarna Fleet Services, Cellular, Bluetooth®
Особливості моделі
- Husqvarna EPOS® бездротова технологія. Віртуальна, бездротова робота завдяки супутниковій технології RTK-GNSS забезпечує точність приблизно до 2 см. Відсутність фізичних дротів означає новий рівень надійності та гнучкості, що дозволяє регулярно проводити глибоку аерацію та ремонт дерну без шкоди…
- Різні схеми скошування. Покращуйте візуальне враження від газону, змінюючи схему скошування. Завдяки технології EPOS™ газонокосарка може рухатися паралельними лініями та створювати різні форми скошування, такі як ромби, трикутники та шахові дошки.
- Сигнальні вогні. Енергоефективні світлодіодні сигнальні ліхтарі забезпечують видимість та легкість виявлення в темряві та вдень для безпечної роботи. Ліхтарі можна налаштувати на постійне або миготливе світіння та різні графіки.
- Додаток Husqvarna Fleet Services™. Додаток Husqvarna Fleet Services™ надає вам повний контроль над газонокосаркою з можливістю відстежувати, контролювати та аналізувати весь парк продуктів за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука. Ви можете переглядати стан і точне місцезнаходження,…
- Інтерфейс для професійного використання. Інтерфейс, адаптований для професійного користування, означає дистанційне керування більш важливими налаштуваннями та елементами керування через мобільний додаток Husqvarna Fleet Services або через ПК/планшет. Спрощує використання для недосвідчених…
- Індивідуальні робочі зони. Дистанційне підключення виробу надає можливість індивідуально налаштувати кожну робочу зону за допомогою унікального графіка часу, висоти скошування та схеми скошування. Забезпечує індивідуальний догляд за об'єктом з кількома розрізненими ділянками.
- Тимчасові зони заборони перебування. За потреби створіть тимчасові зони заборонени скошування на вашій інсталяції. Активується або деактивується швидко та легко через мобільний додаток. Практично корисно, якщо частину ділянки потрібно обмежити для тимчасових будівельних робіт, посіву або під час…
Характеристики
| Тип межі | Віртуальний дріт |
| Висота скошування max. | 70 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 49 А·год |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Cellular, Bluetooth® |
| Керування через застосунок | Husqvarna Fleet Services |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Так |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 40 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 67 см × 72 см × 44 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Зарядна станція | Ні |
Газонокосарка-робот Husqvarna CEORA 546 EPOS — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna, з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.