Косарка Husqvarna Automower® 405XE NERA з бездротовою технологією
Косарка Husqvarna Automower® 405XE NERA з бездротовою технологією
Косарка Husqvarna Automower® 405XE NERA з бездротовою технологією — Бездротова косарка, яка обрізає краї та уникає предметів на газоні.
Husqvarna Automower® 405XE NERA — це роботизована газонокосарка для газонів площею до 600 м². Вона мінімізує потребу підстригати краї вашого газону, заощаджуючи час і зусилля завдяки функції EdgeCut. 405XE NERA пропонує можливість бездротової установки за допомогою супутникової технології або установки з фізичними межами. Налаштуйте газон відповідно до своїх потреб, створивши кілька робочих зон із різними налаштуваннями за допомогою програми Automower® Connect завдяки вбудованій функції Zone Control. Так само легко можна створити тимчасові зони перебування, щоб зберегти сезонні польові квіти або садові ділянки. Точне скошування досягається зі зниженим ризиком удару та незапланованих зупинок завдяки датчикам на косарці, які виявляють перешкоди та уникають їх. Залишайтеся під контролем, спостерігаючи за газонокосаркою з будь-якої точки світу та інтегруючи її у свій розумний дім за допомогою програми Automower® Connect. Надсилайте команди, створюйте та регулюйте зони, переглядайте та змінюйте налаштування косарки та отримуйте сповіщення для повного контролю над газоном. Щоб мати рішення без обмежувального дроту, вам потрібна газонокосарка-робот Husqvarna Automower® 405XE NERA та плагін Husqvarna EPOS™. Дані корекції для супутникової технології надаються через Husqvarna Cloud без додаткової плати. Якщо у вас немає покриття стільникового зв’язку чи Wi-Fi на всій території газону, вам потрібно буде придбати довідкову станцію EPOS™ RS1. Додаток Automower® Connect також потрібен для створення віртуальної установки.
Ключові переваги
- Рекомендована площа газону: 900 м²
- Робота на схилах: до 30 %
- Тип інсталяції: Віртуальний дріт, Фізичний дріт
- Ширина скошування: 22 см
- Час роботи на одному заряді: 100 мин
- Типовий час заряджання: 90 мин
- Сприйманий рівень шуму: 60 дБ(А)
- Керування: Automower® Connect, Bluetooth®, Cellular, Wi-Fi
Особливості моделі
- Система EdgeCut. Система EdgeCut зводить до мінімуму потребу підстригати краї вашого газону, заощаджуючи час і зусилля. Це стало можливим завдяки спеціальному диску з ножами EdgeCut, що встановленно позпду, який може різати настільки близько до країв, що лише мінімум трави…
- Технологія Husqvarna EPOS. Супутникова технологія Husqvarna EPOS™ (операційна система точного позиціонування) забезпечує точність до сантиметра та дозволяє створювати віртуальні межі. Революційна технологія для роботизованих газонокосарок Automower®, яка забезпечує легкий і гнучкий…
- Система Automower® Zone Control з технологією AIM. Функція зонального контролю Automower® дає змогу легко створювати робочі зони з різними налаштуваннями й тимчасові неробочі зони. Це надає вам більше контролю над газоном, тож ви можете застосовувати різні графіки та висоту скошування для кожної ділянки або…
- Виявлення та уникнення об'єктів. Вбудований радар допомагає косарці виявляти об’єкти й уникати їх, зменшуючи ймовірність незапланованих зупинок. Режим виявлення знижує швидкість і пом’якшує зіткнення, а режим уникнення змушує газонокосарку повертати й уникати ударів.
- Додаток Automower® Connect. Насолоджуйтеся зручністю дистанційного керування зі смартфона за допомогою програми Husqvarna Automower® Connect. Серед іншого, за допомогою програми ви можете керувати роботизованою газонокосаркою Husqvarna та контролювати її, змінювати налаштування й…
- Схеми скошування, які можна вибрати. Виберіть систематичне скошування для збільшення площі та шаблон за вибором або випадковий метод для гладкого газону. Функція реалізована за допомогою технології EPOS, і при виборі систематичного скошування косарка рухається паралельними лініями і створює…
- Електричне регулювання висоти скошування. Електричне регулювання висоти скошування робить зручним налаштування потрібної висоти через програму Husqvarna Automower® Connect. Налаштування також доступні з головного меню газонокосарки.
Характеристики
| Площа газону | 900 м² |
| Тип межі | Віртуальний дріт, Фізичний дріт |
| Максимальний нахил у робочій зоні | 30 % |
| Максимальний нахил на межі | 11 ° |
| Час косіння на одному заряді | 100 мин |
| Типовий час заряджання | 90 мин |
| Ширина скошування | 22 см |
| Висота скошування max. | 55 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Регулювання висоти скошування | Electric |
| Система скошування | 2 диски з 3 обертальними лезами |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 5 А·год |
| Рівень шуму | 60 дБ(А) |
| Клас захисту | IPX5 |
| Бездротове підключення | Bluetooth®, Cellular, Wi-Fi |
| Керування через застосунок | Automower® Connect |
| Smart Home integration | Так |
| GPS-відстеження крадіжки | Так |
| PIN-код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Вага | 12.5 кг |
| Розміри, Д×Ш×В | 68 см × 44 см × 28 см |
| Колір | Сірий |
| Зарядна станція | Так |
| Додаткові ножі | 9 шт |
Косарка Husqvarna Automower® 405XE NERA з бездротовою технологією — вдалий вибір, якщо потрібна роботизована газонокосарка, Husqvarna для газону до 900 м², з віртуальними межами з офіційними характеристиками виробника. Опис підготовлено на основі даних товарної картки.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.