Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
Машинка для стрижки PRIME Technics PHT 01 SR
Модель: 168B
Артикул: 168B
Закінчився
600 грн
Бажаєте дізнатись коли ціна зміниться?
Доставимо цей товар:
Курʼєром по місту Буськ
Доставимо сьогодні
безкоштовно
ROZETKA Delivery
Доставимо завтра до 18:00
від 100 ₴
Оплата
Опис
| Вид | Машинка для стрижки |
|---|---|
| Призначення | Для бороди та вусів, Для стрижки голови, Для тіла |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки, Телескопічні насадки |
| Кількість насадок | 6 |
| Матеріал лез | Титан |
| Спосіб очищення | Сухий |
| Функції та особливості | Самозаточуючі леза, Індикатор заряду |
| Потужність | 5 Вт |
| Час автономної роботи | 120 хв |
| Додатково | Кількість установок довжини волосся: 7 Тип акумулятора: NiMH Тип двигуна: роторний |
| Розміри | 15.4 x 3 x 2.5 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Комплектація | Тример Насадки 6 шт: 1, 2, 3, 6, 9, 12 мм Зарядний пристрій - USB-шнур Щітка Масло Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник | Китай |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.