Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
Настільна плита Ergo IHP-1606
Модель: 195B
Артикул: 195B
Закінчився
1 600 грн
Бажаєте дізнатись коли ціна зміниться?
Доставимо цей товар:
Курʼєром по місту Буськ
Доставимо сьогодні
безкоштовно
ROZETKA Delivery
Доставимо завтра до 18:00
від 100 ₴
Оплата
Опис
Характеристики
| Тип | Індукційна |
|---|---|
| Тип управління | Поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні |
| Покриття поверхні | Склокераміка |
| Колір | Сірий |
| Регулювання температури | 60 - 240°С |
| Дисплей | Є |
| Автовимкнення | Є |
| Таймер | до 180 хвилин |
| Автоматичне розпізнавання посуду | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Додатково | Клас захисту від ураження електричним струмом: I Ступінь захисту оболонки: IP10 Матеріал корпусу: пластик, склокераміка |
| Комплектація | Плитка індукційна, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити | 6.3 х 29.5 х 36 см |
| Вага | 2.21 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.